1 kolejka rozgrywek młodzieżowych

Zarówno juniorzy starsi jak i trampkarze starsi rozpoczęli dziś sezon 16/17. Oba zespoły rozgrywały swoje spotkania na własnym stadionie. Juniorzy odnieśli przekonujące zwycięstwo 5:0 nad zespołem Czarni Czarny Dunajec natomiast trampkarze ponieśli bardzo wysoką porażke z drużyną przyjezdnych z Zakopanego w rozmiarach 0:12.Bramki dla drużyny juniorów zdobyli:
Ciężobka Radosław (rzut karny)
Ciężobka Radosław (W.Chmielak)
b.samobójcza
Przemysław Chowaniec ( M.Chmielak)
Chmielak Witold
Krótka relacja meczu junioró:
Już na początku spotkania ukazała się widoczna przewaga naszego zespołu , zawodziła jednak skuteczność , w końcu W.Chmielak zagrywa prostopadłą piłkę w pole karne którą reką przecina obrońca, sędzia dyktuje jedenastke do której podchodzi Radosław Ciężobka i nie myli sie. Potem nastąpił okres nerwowej gry która spowodowana była straszną nieskutecznością która deprymowała naszych zawodników. Po pierwszej połowie było więc 1:0. W drugiej połowie nasz zespół jednak dał lekcje futbolu przyjezdnym i wkońcu wykorzystał dogodne sytuacje ,  na 2:0 znów Radosław Ciężobka który łatwo wchodzi w pole karne  po podaniu W. Chmielaka i zdobywa gola. 3 bramka to wynik niefrasobliwości obrońców gości którzy pokonali własnego bramkarza. 4 gola zdobył Przemysław Chowaniec po prostopadłym zagraniu M.Chmielaka. Piękne trafienie zaliczył Witold Chmielak który strzałem z ok. 30 metra w okienko bramki nie dał szans bramkarzowi gości. Po tych trafieniach zespół miał jeszcze kilka dogodnych sytuacji które niestety zakończyły się nie powodzeniem..