Znakomite zakończenie rundy jesiennej !

W dniu dzisiejszym nasza drużyna zakończyła rundę jesienną wysoką wygraną 8:2 z zespołem KS Zakopane. Cały mecz pod dyktando naszego zespołu i zasłużone zwycięstwo . Był to mecz doskonale zwieńczający całą udaną rundę.

Momenty były
4 – kontra gospodarzy, Drabik zagrał do Króla w pole karne, a jego strzał na róg sparował Kolasa.
5 GOL! 0:1 – prawą stroną uciekł D. Chmielak i spod chorągiewki dośrodkowywał, piłka po rykoszecie minęła bramkarza i wpadła w przeciwległy róg bramki.
26 GOL! 0:2 – Leniewicz stracił piłkę w środkowej strefie boiska, goście szybko rozegrali kontrę, po której D. Chmielak znalazł się oko w oko z Pawlikiem i pokonał go strzałem po długim rogu.
27 – po wyrzucie z autu Hodana stanął przed szansą na zdobycie kontaktowego gola, ale goście zdołali go uprzedzić i wybić piłkę na róg.
35 – dośrodkowanie Sawiny do Kasperczyka, ale ten źle uderzył w futbolówkę i minęła słupek.
37 GOL! 0:3 – Sz. Chowaniec z 25 metrów wrzucił piłkę na bramkę i Pawlik się nie popisał.
44 GOL! 0;4 – wolny z 30 metrów. D. Chmielak wrzucił piłkę na głowę J. Maciasza, a ten ulokował ją w górnym rogu bramki.
45 GOL! 0:5 – zakopiańczycy stracili piłkę i goście wyprowadzili trójkową kontrę, po której Sz. Chowaniec z 6 metrów posłał futbolówkę do siatki.
45 –dla Hanady zakończyło się spotkanie. Ujrzał drugą żółtą kartkę.
48 GOL! 0:6 – Witold Chowaniec bezpośrednio z rzutu rożnego pokonał bramkarza, któremu piłka odbiła się od pleców.
53 GOL! 0:7 – Sz. Chowaniec uderzył, ot tak sobie i ku zaskoczeniu jego, i kibiców znalazła drogę do bramki.
64 GOL! 1:7 – D. Bartos z wolnego (ok. 22 m) trafił w okienko.
65 GOL! 1:8 – B. Ambroż, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku, z 20 metrów uderzył. Bramkarz już przed strzałem leżał na murawie i piłka obok niego wpadła do siatki.
89 GOL! 2:8 – bramkarz odbił piłkę przed siebie, dopadł ją Pawlikowski u umieścił w bramce.

Szczegóły-->